צילום: באדיבות בית הספר

תלמידי בית החינוך אמית בר אילן פתח תקווה – התנסו במיזם הטייסת

תלמידי בית חינוך אמית בר אילן פתח תקוה, יצאו לגיבוש והתנסות במיזם הטייסת בהרצליה.

התלמידים עברו הדרכה לקראת טיסת סימולטור, לאחר מכן כל תלמיד ביצע טיסת סימולטור בליווי מדריכים מקצועיים בוגרי חיל האוויר, תוך למידה של מיומנויות של עבודת צוות ושיתופי פעולה. לקראת סוף היום נפגשו התלמידים עם טייס חיל האוויר לשעבר ושמעו שיחה על דבקות במטרה, מימוש פוטנציאל, הפקת לקחים ובניית מצוינות.

כיתת המחוננים והמצטיינים מיועדת לתלמידים בעלי יכולות למידה מצוינות וייחודית על מנת לאפשר להם למידה מותאמת למיומנויות המאה ה-21 מעבר לתכנית הלימודים הרגילה ולקדם לימוד מעמיק ויסודי יותר, לימוד עצמאי תוך שימוש בסיורים לימודיים מיוחדים, שותפות עם האקדמיה ועוד.

ראש העיר רמי גרינברג שיבח את העשייה החינוכית, המובילה את המצוינות בבית חינוך בר אילן, לצד למידה חווייתית וערכית שיעניקו לילדי העיר מענה ייחודי לתלמידים המעוניינים בכך והוסיף “הבטחנו לקדם את הלמידה האיכותית בכל המגזרים ובכל השכבות ואנו מבצעים זאת הלכה למעשה. בית חינוך בר אילן מקדם למידה למצוינות לצד למידה ערכית ותורנית”.

התלמיד דניאל קולנדר משתף “למדנו על חיל האוויר ועל הדרך הקשה של ההכשרה שעוברים הטייסים. אחרי הסברים על הטסת מטוס ויריות ממטוס עברנו בסימולציה בין מטרות, “הפלנו” מטוסים וצברנו נקודות. הייתה אווירה טובה והפעילות הייתה מאוד מיוחדת”.

ינון ורהפטיג, מנהל בית החינוך הוסיף “עברנו יום מיוחד, מגוון ומעשיר בו התלמידים נחשפו לרמות הגבוהות ביותר של המצוינות, אין ספק כי ככל שנכוון גבוה יותר כך נגיע יותר גבוה…”.

פתיחת כיתת מחוננים ומצטיינים בשנת הלימודים תשפ”ב בבר אילן, נעשית בליווי ופיקוח של האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך ובליווי צמוד של מינהל החינוך בעיריית פתח תקוה – האגף לחינוך על יסודי בניהולה של ד”ר ירדנה חדד.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם