צילום: ערן אלסטר

דובר חדש לעיריית פתח תקווה: אלעד עוז רוזגוביץ

אלעד, בן 35, תושב גבעתיים, יליד פתח תקוה ובוגר בית הספר התיכון אחד העם בעיר, שימש בעשר השנים האחרונות בכנסת ישראל במגוון תפקידים, וביניהם כיועץ ודובר לח"כ יואל חסון, יועץ לח"כ מיקי לוי, וכן סגן ראש מערך הדוברות של מפלגת יש עתיד.

במסגרת תפקידיו הציבוריים, אלעד מכהן מאז אוקטובר 2018 כחבר מועצת העיר גבעתיים, חבר הנהלת איגוד ערים דן למחזור ומחזיק תיק שפ”ע בגבעתיים. אלעד בוגר תואר ראשון במשפטים, בוגר תואר שני במדיניות ציבורית ובוגר קורס דירקטורים.

ראש העיר רמי גרינברג “אלעד מביא עימו לתפקיד הדובר את הידע הרב שצבר בתחום הציבורי, תוך שימת דגש על הנגשת המידע העירוני לתושב והנעת מהלכים פנים אירגוניים אשר תפקידם לשרת את העיר והתושבים. אין לי ספק שהידע המקצועי של אלעד יחד עם כלל עובדי הדוברות ישפיע רבות על מיתוג העיר ויהיה נוכח בשטח. אני מברך את אלעד על היבחרו לתפקיד החשוב.”

דובר עיריית פ”ת, אלעד עוז רוזגוביץ “אני מודה לראש העיר רמי גרינברג על האמון ומתרגש לחזור לעיר בה נולדתי ולשמש כדובר העירייה. אני מביא איתי עשור של ניסיון מפעילות רבה במערכת הציבורית הארצית, במטרה לחזק את הנגשת וחשיפת פעילות העירייה לתושבי העיר לצד מיתוג העיר על כלל יתרונותיה.”

צילום: ערן אלסטר

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם