הותקנו עוד 2 צופרים של פיקוד העורף בפתח תקווה

בשבועות האחרונים, במהלך מלחמת 'חרבות ברזל', עלו תלונות מקרב הציבור כי הם אינם שומעים היטב את האזעקה. בעקבות זאת ביקש ראש העיר רמי גרינברג מפיקוד העורף לבדוק את הנושא ולהוסיף עוד צופרים בשכונות בהם נטען כי האזעקה אינה נשמעת היטב.

לאחר בדיקות, סיור משותף עם פיקוד העורף ואגף ביטחון, פיקוח וחירום ברשות, ולאחר ריכוז הנתונים שעלו מהשטח, הוחלט על הצבת שני צופרים נוספים באזורים שונים בעיר, האחד בשכונת הדר גנים והשני בשכונת כפר גנים.

שני צופרים אלה אמורים לתת מענה משלים לתושבי השכונות אשר טענו במקומות מסוימים בשכונה כי הם אינם שומעים היטב את האזעקה.

מהלך זה הינו מהלך משלים, לאחר שלפני כשנה וחצי ושנתיים הותקנו עוד חמישה צופרים בעיר (בשכונת בילינסון, בשכונת אחדות, בשכונת יוספטל ועוד שניים באזורי התעשייה), סה”כ קיימים בעיר 28 צופרים.

ראש העיר רמי גרינברג “אנו קשובים לרחשי הציבור ולתלונותיהם, ואכן התגלו פערים בנושא הצופרים, אשר הושלמו כעת במהלך משותף של הרשות ופיקוד העורף. פריסת הצופרים נותנת כיום מענה איכותי ויעיל ואנו נמשיך לבחון את הצרכים ואת הפערים, באם יתגלו, באופן קבוע. אני מבקש להזכיר לציבור כי מטרת האזעקה היא להישמע במרחב הציבורי הפתוח, ולאו דווקא בתוך הבתים הסגורים, ולכן פיקוד העורף ממליץ על התקנת אפליקציה ייעודית בסלולר ושימוש ברדיו ו/או בטלוויזיה”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם