מחלקת טיפול נמרץ לב. צילום: דוברות מרכז שניידר

השלום מתחיל בילדים: שגריר איחוד האמירויות ביקר במרכז שניידר בפ”ת

השגריר ערך את ביקורו בבית החולים היחיד לילדים בישראל, וזאת במסגרת שיתוף הפעולה עם משרד הבריאות וכללית

שגריר איחוד האמירויות הערביות בישראל, מוחמד אל חאג’ה, היה אורח הכבוד במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית בביקור שהתקיים ביום חמישי האחרון, ה-8.7.21.

השגריר הגיע לביקור, במסגרת שיתוף הפעולה הרפואי ההיסטורי שנחתם לאחרונה באבו-דאבי, בין כללית לבין משרד הבריאות של איחוד האמירויות ו’דאמאן’, חברת הביטוח הרפואי הלאומית של אבו דאבי שהיא המבטח הרפואי הגדול ביותר באיחוד האמירויות. שיתוף הפעולה כולל פיתוח מיזמים משותפים לקידום רפואה מרחוק, מפגשים של חילופי ידע, ייעוציים רפואיים וטיפולים שונים במרכזי המצוינות של כללית, ובהם גם מרכזי המצוינות של בית חולים שניידר.

במסגרת הביקור הציגה ד”ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר, למשלחת המכובדת את בית החולים, וערכה להם סיור בין המחלקות, כולל תצפית על בניין הזכוכית- מגדל האשפוז החדש של מרכז של שניידר שעתיד להיחנך במהלך השנתיים הקרובות, ולהביא עמו בשורה של חדשנות רפואית.

שגריר איחוד האמירויות הערביות בישראל, מוחמד אל חאג’ה עם כרמל הראל, מטופל במחלקה האונקולוגית. צילום: דוברות מרכז שניידר

 

שגריר איחוד האמירויות בישראל, מוחמד אל חאג’ה, מסר “התרגשתי לפגוש את הילדים האמיצים שמתמודדים עם מצבים לא פשוטים בצורה מעוררת השראה. הילדים האלה הם התזכורת לכולנו שאנחנו מחויבים להשאיר אחרינו עולם טוב יותר עבורם. הסכמי אברהם ושורת שיתופי הפעולה שנוצרו בעקבותיהם, בין היתר בתחום הבריאות, יסייעו לילדים בכל רחבי המזרח התיכון לגדול במציאות של שלום ושגשוג וליהנות מהטיפול הרפואי המתקדם ביותר.” עוד התייחס השגריר לגישה החדשנית של בית החולים שרואה את המטופלים כילדים ולא כ”מבוגרים קטנים” ופועלת להתאמת שיטות הטיפול לשפת הילדים.

ד”ר אפרת ברון הרלב, מנהלת בית החולים, אמרה כי “אנו במרכז שניידר, שהוא אחד יחיד ומיוחד במזרח התיכון לטיפול כוללני בילדים, שמחים לממש הלכה למעשה את החזון לתת לכל ילד וילדה את הרפואה הטובה ביותר והבריאות הטובה ביותר. פוטנציאל התקשרות זו לקידום הבריאות והרפואה בין הצוותים של שניידר לבין הצוותים העוסקים ברפואה ובבריאות ילדים באמירויות הוא אדיר, ובכך יתקיים מימוש החלום המשותף לבריאות טובה יותר לילדים באשר הם”.

ד”ר אפרת הרלב, מנהלת מרכז שניידר, עם שגריר איחוד האמירויות הערביות בישראל, מוחמד אל חאג’ה. צילום: דוברות מרכז שניידר
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם