עין בוכה ולב שמח: הכנסת ספר תורה לזכר אוראל מאוגמי ז”ל

בישיבת אמית כפר גנים פתח תקווה נערכה השבוע הכנסת ספר תורה לזכרו של התלמיד אוראל מואגמי ז"ל, שנהרג לפני כשנה בתאונת דרכים מחרידה, יומיים בלבד לאחר שחגג את יום הולדתו ה-17.

לפני מספר חודשים חבריו לישיבה, ערכו גיוס המונים בו הצליחו לגייס מימון לכתיבת ספר תורה לעילוי נשמתו, שבשבוע שעבר הסתיימה כתיבתו.

התהלוכה החגיגית יצאה מבית משפחת מאוגמי בשכונת שעריה בפתח תקווה, בהשתתפות תלמידי הישיבה, הורי תלמידים, המשפחה המורחבת של אוראל ז”ל, חניכי ומדריכי סניף בני עקיבא שעריה, נציגי העיריה, ראש האגף לתרבות יהודית – אל ישיבת אמית כפר גנים, שם הוכנס לארון הקודש בהיכל בית המדרש של הישיבה בארוע מרגש במיוחד.

עפרה מאוגמי, אמו של אוראל ז”ל: “ההתרגשות והעוצמות היו מעל ומעבר וגרמו לנו תחושות של שמחה בתוך העצב. החיבוק האוהב של החברים של אוראל והצוות נותן לנו כוחות ומחמם את הלב”.

הרב ניצן ברגר, ראש הישיבה: “היו אלו רגעים עוצמתיים מאוד שבהם העצב על אובדנו של אוראל והשמחה על האופן בה בחרו משפחתו וחבריו להנציח אותו – שימשו בערבוביה. זכינו להיות חלק ממעמד גדול של קידוש השם ועבודתו בשמחה, שצמחו מתוך ההסתלקות הפתאומית של אוראל, בבחירה המרגשת כל כך של חבריו לשכבה להנציח אותו כך, שאוראל ישאר תמיד אצלנו בישיבה. אשרינו שזכינו!”.

0 0 votes
דרגו עכשיו את הכתבה
Subscribe
Notify of

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

לשיתוף הכתבה

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

אולי יעניין אותך גם

0
Would love your thoughts, please comment.x