צילום: עיריית פתח תקוה

עצרת לציון יום המאבק למניעת אלימות נגד נשים על כל סוגיה

הבוקר (ב') התקיימה ברחבת העירייה, עצרת לציון יום המאבק למניעת אלימות נגד נשים על כל סוגיה. בעצרת השתתפו ראש העיר רמי גרינברג, רחל אלון יועצת רה"ע לשוויון מגדרי פיתוח וחדשנות, שלומי ערה מנהל הרשות למאבק  באלימות, בסמים ובאלכוהול, חברי הנהלת העיר, עובדי ועובדות הרשות, קהל רב.

במהלך חודש נובמבר התקיימו בעיר מגוון הרצאות, מופעים, תערוכה ועצרת, אליהם הוזמן הציבור הרחב, במטרה להעלות את המודעות למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם.

בעצרת אמר ראש העיר רמי גרינברג “האלימות כלפי נשים היא תופעה מזעזעת ובלתי נתפסת שיש למגר אותה! לאורך כל השנה אנו מקיימים פעילויות שמטרתן העלאת המודעות למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם, ובמהלך חודש נובמבר אנו מחדדים את הנושא. אנו מקדמים שיח פתוח במרחבים בטוחים בכלל האתרים בעיר. כדי לקדם את המענה לנושא באופן מעשי החלטנו לשתף פעולה עם עמותת “רוח נשית” שמטפלת בסימנים מקדימים של אלימות ובעיקר אלימות כלכלית וליווי בתהליכים – שיתוף הפעולה יחל כבר בשנת 2020 , נפעל להקים מרכז לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית –בשיתוף משרד הרווחה, נחבור לעמותת “בשבילך” אשר מטפלת בגברים ויצרנו שיתוף פעולה עם תכנית עיר ללא אלימות (המענה יחל לפעול כבר בראשית חודש דצמבר השנה), אנו שוקדים על תכנית ייחודית, מפגשי הנחייה למשפחות אשר רוצות לארח נערות ונערים בסיכון ועוד. אני מודה למארגני העצרת, למארגני האירועים השונים ולכל מי שפועל כל השנה לטובת מיגור האלימות”.

היום ועד סוף השבוע יואר בניין העירייה באדום לאות הזדהות עם המאבק.

צילום: עיריית פתח תקווה
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם