(בניין עיריית פ”ת, צילום: עיריית פתח תקווה)

פ”ת זכתה זו השנה השנייה בחמישה כוכבי בטיחות בתחרות “רשות מקדמת בטיחות”

בתחרות ״רשות מקדמת בטיחות״, בהובלת המועצה לישראל יפה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים משרד התחבורה ומרכז לשלטון מקומי, זכתה פתח תקוה זו השנה השנייה ברציפות בחמישה כוכבי בטיחות.

בין הנושאים אשר נבחרו להערכה במסגרת התחרות הם ניהול הבטיחות, שיפור תשתיות, קיום הסברה והדרכה יזומה מצד הרשות, קיום פעילות חינוכית בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמלי, והגברת האכיפה בשטחי הרשות על ידי הפיקוח העירוני והשיטור המשולב.

בטקס שהתקיים לאחרונה בתל-אביב בהשתתפות שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב ומנכ״ל הרלבד ד”ר ארז קיטה, נמסרה תעודת ההערכה לנציג הרשות, שלומי ערה מנהל הבטיחות בדרכים בעיר.

ראש העיר רמי גרינברג: “נושא הבטיחות בדרכים ושיפור התחבורה הציבורית בעיר הם מהנושאים החשובים ביותר שאנו עוסקים בהם, מאחר ומדובר בהצלת חיים! בשנים האחרונות פתח תקווה עוברת מהפכה תחבורתית ושיפור משמעותי בנגישות התחבורתית. אנו מוסיפים עשרות קילומטרים של שבילי הליכה ושבילי רכיבה, מקימים גשרים, מקדמים נת”צים, מוסיפים רמזורים ומעברי חצייה בסמוך למוסדות חינוך ובכלל, משפרים את הנגישות והקישוריות של התחבורה הציבורית ברחבי העיר, מקיימים פעולות הסברה ופעולות אכיפה ועושים כל שניתן כדי להעלות את המודעות של הציבור לנושא הבטיחות בדרכים. קבלת חמשת כוכבי הבטיחות בתחרות “רשות מקדמת בטיחות” היא עוד הוכחה לעבודה הטובה של אגף התנועה והמטה לבטיחות בדרכים ברשות. אני מודה לכל העוסקים בדבר לאורך כל השנה ומאחל לכולם שנה טובה ובטוחה”.

מנכ”ל הרלב”ד, ד”ר ארז קיטה אמר בטקס: “שיתוף הפעולה של הרלב”ד עם הרשויות המקומיות הוא קריטי בהצלת חיי אדם. אני פוגש ראשי הרשויות מחוייבים לבטיחות התושבים ופועלים, יחד עם מטות הבטיחות לקדם בטיחות בסביבת מוסדות חינוך, בהסברה, בשיפור תשתיות ובאכיפה”.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם