צילום: עיריית פתח תקווה

125 דוחות חולקו בחודש מאי על אי איסוף גללים

כחלק מהחזרה לשיגרה ובהתאם להנחיית ראש העיר, רמי גרינברג, חזר האגף לפיקוח רב תכליתי לאכוף באופן מוגבר את העבירות הפוגעות בסדר הציבורי ובתוכן אי איסוף גללי כלבים וכלבים משוחררים. בתוך כך, רק בחודש מאי חולקו 125 דוחות בנושא.

תופעת גללי הכלבים אשר אינה נאספת על ידי בעליהם, הינה מטרד סביבתי ותברואי ומטרד להולכי הרגל במדרכות ולמבקרים בגנים הציבוריים. מדובר בתופעה אשר פוגעת באיכות חיינו ומטרד לתושבים אשר באים ליהנות מהגנים הציבוריים. כמו כן הגללים מהווים מקור לזבובים ולבעיות תברואיות. בעקבות זאת, ראש העיר, תיעדף לאגף את נושא האכיפה של אי איסוף גללי הכלבים ואכיפת כלבים משוחררים שגורמים לבעיות הנ”ל.

בחודש מאי, עבדה מח’ פיקוח כלבים בצורה מאומצת ובשעות לא שגרתיות בכל רחבי העיר והשכונות. זאת על מנת לתת מענה לתושבי העיר ולייצר הרתעה, הסברה ואכיפה אל מול בעלי הכלבים ברחבי העיר. במסגרת פעילות זו, עובדי האגף ביצעו סיורים בשעות לא שגרתיות  – מוקדם מאוד בבוקר ואף בשעות הערב, תוך הפגנת נחישות לבצע את האכיפה המורכבת.

ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג: “מעריך מאוד את עבודת האגף ובפרט את התוצאות של מחלקת פיקוח כלבים למטרה שמשפיעה באופן ישיר על איכות חייהם של התושבים. בנוסף, מדובר במטרד תברואתי אשר לו גם השלכות בריאותיות. הנחתי את גורמי האכיפה ברשות להגביר את הפעילות בנושא הן ע”י הוספת פקחים והן בתוספת אמצעים שיעזרו לבצע את התיעוד והאכיפה כנדרש.”

ראש מינהל שפ”ע, צדוק בן משה “מחלקת פיקוח כלבים נמצאים בחוד החנית של מאבק הרשות במפגע זה. אין ספק שנעשית עבודה מאומצת בנושא ואני מודה לכל עובדי האגף על שעושים ככל יכולתם כדי לשמור על איכות חייהם של התושבים – בכל רחבי העיר.”

כפר גנים ג’: 4 בעלי כלבים שלא אספו את גללי הכלבים נקנסו

קקנועים חדשים יפעלו ברחבי העיר ויאספו צואת כלבים מהמדרכות

בעקבות תחקיר ‘פתח תקוואי’: קקנועים יאספו גללי כלבים מהמדרכות בפ"ת

בדיקת ‘פתח תקוואי’: כמויות בלתי נסבלות של גללי כלבים ברחובות מרכז העיר פ"ת

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם