מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

3 סיבות נפוצות לדליפה של חיתולים למבוגרים

כיצד למנוע דליפה של חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים יכולים לדלוף בגלל מגוון של סיבות, אבל מאוד יכול להיות שאלה לא הסיבות עליהן אתם חושבים. אלו הן שלוש הסיבות הנפוצות ביותר אשר בגללן החיתולים דולפים, ודרכים למנוע אותן:

  1. המידה גדולה מדי: אנשים רבים מניחים שלחיתול גדול יש ספיגה גדולה יותר, אבל זה לא נכון. כל חיתול למבוגרים או תחתונים שנלבשים כמו פול-אפס, או מגינים נגד בריחת שתן וכדומה, מעוצבים עבור רמת ספיגה מסוימת מבלי קשר למידה. בין אם מדובר במידה אקסטרה סמול או אקסטרה לארג’, חיתול בספיגה הגבוהה ביותר יכול להתמודד עם כמות גדולה של נוזל תוך שמירה על עור הלובש יבש ונעים. במידת הצורך, חיתול למבוגרים שמעוצב בצורה נכונה יכול לספוג עד חצי ליטר של נוזל.

החיתול צריך להתאים למידות הגוף במדויק, אבל לא להיות לא נוח לשימוש. אם החיתול גדול מדי עבור הלובש אותן, יכול להיווצר מרווח בין העור לבין החיתול – ונוזל יכול לברוח דרך מרווח זה. האם אתה לובש חיתול בגודל הנכון? שימו לב למדוד את עצמכם ולפעול בהתאם לטבלת המידות באתר.

  1. החיתול סביב הרגל לא מהודק היטב: נוזלים תמיד ימצאו את הנתיב עם ההתנגדות המועטה ביותר. חיתולים למבוגרים סופגים מהר, וחלקם אף סופגים מהר מאוד. אך לא משנה כמה מהר החיתול סופג את הנוזל, אם יש פער בין החיתול לבין הרגליים, נוזל יכול להימלט לפני שנספג. החלק האלסטי של החיתול סביב הרגל צריך להיות במגע רציף עם העור לכל אורך ההקף של הרגל בשתי הרגליים – זה נקרא חותמת הרגל.
  2. תוספות מונעות ספיגה: אף אחד לא רוצה להסתכן בדליפה של שתן, ולכן אנשים מסוימים מרגישים בטוחים יותר כאשר הם משתמשים ברפידות נוספות שמוכנסות לתוך החיתול. למרבה הצער, זה יכול למנוע מהחיתול או מתחתון הפול-אפ לספוג כראוי, מה שמוביל לאי נוחות ודליפה. רוב הפדים מעוצבים עם תחתית עמידה למים אשר נדבקות לתחתונים בעזרת רצועות דביקות. כאשר הפדים האלה מוכנסים לתוך חיתול למבוגרים, התחתית מונעת מהחיתול לקלוט נוזל כראוי. במקום הביטחון של חיתול בספיגה מקסימלית – מקבלים רק את הביטחון של הפד שהוכנס אליו. בנוסף, פד רווי נוזל יכול ליצור לחץ על העור ולהגדיל את הסיכוי לפגיעה בו.

יש כמה חריגים לכלל זה. כמה פדים עוצבו במיוחד למטרה זו של לבישה בתוך החיתול כהגנה נוספת. פדים אלה מעוצבים ללא תחתית עמידה למים, ואינם מונעים את הספיגה של הנוזל גם על ידי החיתול עצמו. עם זאת, הסיכון של נזק לעור מהפד עדיין קיים. ברוב המקרים אין צורך בפד נוסף שכן היא מגדילה את הסיכון לפגיעה בעור.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה