30 תהלוכות וכינוסי ל”ג בעומר בפתח תקווה: חגיגה גדולה של אחדות

30 תהלוכות וכינוסי ל״ג בעומר של שלוחי חב"ד בפתח תקוה אורגנו ע״י שלוחי ופעילי חב״ד בעיר, בהשתתפות כ20 אלף ילדים והורים בסימן יחד כל ילדי ישראל לכבוד רבי שמעון בר יוחאי

השנה נוספו 5 תהלוכות חדשות שהתקיימו בזמן הלימודים בבתי הספר כאשר בתי ספר שרובם ממלכתיים השתתפו עם המנהלות וכל הצוות בתהלוכות בבוקר ל״ג בעומר ונהנו בכינוסים מהצגות ערכיות ומקצועיות באולמות אודיטוריום מפוארים.

למרות האזעקה והיירוטים שהחרידו את תושבי פתח תקוה בשעות הצהריים נהרו אלפים רבים של ילדים והורים ל25 תהלוכות שהתקיימו אחה״צ, התהלוכה הגדולה ביותר התקיימה בשכונת הדר גנים בהשתתפות כ 2000 ילדים,

בכל הכינוסים שהיוו המשך לתהלוכות ציינו את הכוח העצום של הילדים להשבית אויב ומתנקם והתפללו עם הילדים לשחרור החטופים, לרפואת הפצועים, לשובם של חיילינו בשלום, לגאולת עם ישראל ולהתגלות הרבי מלך המשיח מיד ממש.

בכינוסים הרבים נהנו הילדים מהופעות של אמנים מפורסמים מהפעלות מסדנאות מהגרלות ענק ופרסים וספרים שהוענקו לכל ילד

הרב אשר דייטש שליח הרבי לפתח תקוה מבקש לציין את התרומות הגדולות שתרמו יהודים שפתחו את לבם וכיסם למימון הפעילות האדירה וכן את מנהלות המתנסים שהשקיעו מתקציבן בגיבוי של הנהלת מקפ״ת להצלחת הפעילות המתקיימת בסימן אחדות עם ישראל זאת בנוסף לעיריית פתח תקוה שהמשיכה את המסורת לסייע לתהלוכות ע״י האגף התורני אגף אירועים ואגף הקליטה והגורם המפתיע המשרד לשירותי דת שהשנה העניק באמצעות המועצה הדתית תקציב משמעותי מיוחד שאיפשר את הרחבת הפעילות.

5 להקות מתופפים של ילדי תלמוד תורה צמח צדק חב״ד התפזרו בשכונות ודילגו מתהלוכה לתהלוכה בצעדות מרשימות ומקצועיות שהובילו את התהלוכות וקידשו שם שמיים, את הלהקות הובילו תלמידי ישיבות חב״ד בוגרי התלמוד תורה. שגם תופפו בתהלוכות בשנים עברו.

בהתאם לדברי הרבי על הזכות והחובה לפעול למען התהלוכות, עשרות מתנדבים, תלמידי ישיבות חב״ד שהגיעו מהישיבות, חסידי חב״ד תושבי העיר ובנות חב״ד התגייסו במלוא המרץ להפעלת המערך האדיר והענק שהשנה הגיע לשיא.

כיבדו את האירועים בהשתתפותם ראש העיר מר רמי גרינברג, מ״מ ראש העיר ויו״ר מקפת הרב אליהו גינת וראש המועצה הדתית ראובן יוסופוב. שהחמיאו לשלוחים ולפעילים על העשייה הנפלאה ועל התפילות המיוחדות שהילדים התפללו בעת רצון להשבת החטופים ולגאולה אמיתית ושלימה.

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם