הפנים היפות של הפתח תקוואים: 363 תושבים הגיעו לתרום דם

שירותי הדם של מד"א בשיתוף מד"א-הצלה פ"ת התרימו 363 מנות דם במסגרת מבצע התרמה בעיר. ישראל גודלבסקי, יו"ר מד"א-הצלה פתח תקווה: "ציבור התורמים המשיך להגיע עד השעות הקטנות של הלילה – אלו פניה היפות של החברה הישראלית"

פתח תקווה זה כבר הפך למסורת. פעמיים בשנה, פעם אחרי חג הסוכות ופעם אחרי חג הפסח, מגיעים מאות מתושבי העיר לתרום דם בהתרמות המסורתיות של מד”א. המסורת החלה בשנת 2010, ע”י גודלבסקי ישראל, יו”ר מד”א-הצלה פ”ת ועד היום נאספו בהתרמות הללו למעלה מ-3,500 מנות דם שסייעו בהצלת חייהם של כ- 10,000 בני אדם.

אמש (ג’), המשיכה המסורת באולם בית הכנסת “זכור לאברהם”, בשכונת הדר גנים בפ”ת. מתנדבי נוער מד”א יחד עם מתנדבי מד”א-הצלה פ”ת והיו”ר ישראל גודלבסקי פעלו בשבועות האחרונים במטרה להביא את דבר האירוע לציבור הרחב בעיר באמצעות מודעות רחוב, מיילים שכונתיים ועוד. ההשקעה הרבה הניבה פרי עם למעלה מ-363 משתתפים שהגיעו לתרום דם שייסע להציל חיים של רבים בישראל.

ישראל גודלבסקי, יו”ר מד”א-הצלה פ”ת: “צוותי מד”א קיבלו עד שעות הלילה המאוחרות מאות תורמי דם שביקשו לסייע במסגרת המבצע המסורתי. אלו הם פניה היפות של החברה הישראלית. אני רוצה להודות לכל התורמים הרבים שהגיעו היום ולכל מי שעמד מאחורי האירוע החשוב הזה, הנהלת בית הכנסת, המתנדבים שהשקיעו מזמנם על מנת להכין את ההתרמה ולסייע בביצועה, למתרימי הדם של שירותי הדם של מד”א ולהנהלת מרחב ירקון. אני בטוח שמנות הדם שהותרמו יסייע בהצלת חיים של רבים “.

מנהל מרחב ירקון במד”א, דורי חיים: “מרגש לראות איך כל מתנדבי מד”א-הצלה פ”ת לקחו יד בהתרמה ועזרו לכל אורך הדרך. אנו מבצעים התרמות גדולות מאין אלו בעיקר לאחר החגים בגלל המחסור העונתי שנוצר בתקופה זה. ההתרמות בפ”ת הן מהגדולות המתקיימות במרחב ירקון ואני רוצה להודות לכל המעורבים על המאמץ והעבודה הקשה ולתורמי הדם מהציבור הדתי והחרדי בעיר שהיוו רוב מתורמי הדם במבצע ההתרמה”.
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

רוצים להישאר מעודכנים?
עקבו אחרינו

לשיתוף הכתבה

אולי יעניין אותך גם