מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

4 טיפים לשימוש במחליק שיער

תמונה: PEXELS

נמאס לך לבקר במספרה על בסיס קבוע כדי להשיג את השיער המושלם? מהיום את פשוט יכולה לעשות זאת לגמרי לבד באמצעות שימוש במחליק. מחליקי שיער זמינים במגוון רחב של סוגים, עלייך לבחור את המחליק המתאים עבורך. לא כל מחליק שנמצא בחנות יהיה כזה שיביא אותך לתוצאה הרצויה, לכן בחירה נכונה הינה קריטית. אחרי בחירת המכשיר יהיה עלייך להבין כיצד להשתמש בו בצורה נכונה, כדי לנצל את כל היתרונות הטמונים בו. שימוש לא נכון במחליק שיער עלול להוביל לכך שהתוצאה המושגת תהיה רחוקה מהתוצאה הרצויה. הינה 4 טיפים חשובים לשימוש במחליק שיער, גם אם את מנוסה ומיומנת.

1. תחילת עבודה בטמפרטורה המתאימה

כמו המון מוצרים דומים, אינך יכולה להתחיל את העבודה עד להגעת המכשיר לטמפרטורה המתאימה. כיום המחליקים המתקדמים מגיעים עם צג טמפרטורה, כזה שמקל על העבודה. גם אם אין צג, את יכולה להתחיל את העבודה על קצוות השיער לבחינת אפקטיביות ההחלקה. הרציונל יהיה להביא את המחליק לטמפרטורה של 170 עד 180 מעלות. אם המחליק יהיה חם יותר הוא עשוי להסב נזק משמעותי לשיער, ומכאן הבעיות רק ילכו ויתעצמו.

2. הכירי את הפונקציות הקיימות במחליק

מחליקי שיער שונים מגיעים עם פונקציות משתנות, כאשר לכל מחליק יהיו פלוסים משלו. לא סתם בחרת לרכוש דווקא את המחליק הזה, ככל הנראה יש לו יתרונות משלו. מה שאנו מציעים לך לעשות זה להכיר את כל הפונקציות הקיימות בו טרם תחילת השימוש. כך תדעי כי תנצלי את כל התועלת שהוא מביא, ולא תבצעי שימוש לא תקין. מי שלא תכיר את כל הפונקציות הקיימות במחליק עשויה להתאכזב בעת השימוש בו.

3. לא לנסות להחליק שוב את אותו האזור

על מנת להקל על העבודה יהיה עלייך לחלק את השיער שלך לאזורי עבודה ספציפיים. ברגע שאת מסיימת להחליק אזור מסוים, אל תחזרי עליו פעם נוספת במטרה לשפר את התוצאה. אם תנסי להחליק פעם אחר פעם את אותו האזור, הנזק לשיער עשוי להיות גבוה. פתאום תמצאי את עצמך בסיטואציה בה את משיגה בדיוק את התוצאה ההפוכה. לפיכך תסיימי אזור ספציפי, ומיד לאחר מכן תעברי לאזור אחר בצורה מסודרת ונכונה.

4. משתמשים במחליק רק על שיער יבש

במקרים רבים תשתמשי במחליקי שיער אחרי מקלחת, רגע לפני שאת יוצאת החוצה. אחת מהטעויות הנפוצות ביותר היא להשתמש במחליק על שיער רטוב, כזה שלא יבשת אותו כהלכה. תזכרי כי המחליק אינו נועד לייבש את השיער, התפקיד שלו הוא אך ורק להחליק אותו. שימוש במחליק על שיער רטוב עלול להביא אותך בדיוק לתוצאה ההפוכה, תוצאה שאינך רוצה להשיגה. לכן רק ברגע שתייבשי היטב את השיער, התחילי להשתמש במחליק בצורה איטית וזהירה.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *