מנוי חינם לקבלת עדכונים בוואטספ ובטלגרם

הזמנת מוניות גדולות בפתח תקווה

DEPOSITEPHOTOS

מתי תצטרכו הזמנת מוניות גדולות בפתח תקווה? יש המון מקרים שבהם תזדקקו למונית כזו. במאמר הבא תוכלו להבין מתי מונית כזו הכרחית.

לנסוע לים בקבוצה

אם אתם גרים בפתח תקווה, אתם וודאי יודעים שעיר זו לא נמצאת על רצועת החוף. כדי להגיע לים יש לנסוע לתל אביב או הרצליה שהן ערי החוף הקרובות. בדרך כלל אנו נוסעים לים יחד בקבוצה. הדרך הכי נוחה לנסוע היא בעזרת מוניות גדולות שייקחו אתכם יחד. כל מה שצריך לעשות הוא לקבוע עם החברים שעה ואז להתקשר לחברת ההסעות ולהזמין את המונית לפי מספר החברים. המונית הגדולה תגיע בשעה שקבעתם ותיקח אתכם אל היעד.

לנסוע לאירוע שמחה

יש לכם חתונה או בר מצווה? מעולה! זה הזמן לבצע הזמנת מוניות גדולות בפתח תקווה שייקחו אתכם אל האירוע. היתרונות במוניות גדולות בעת נסיעה לאירוע, שאפשר להגיע בזמן ובנוחות גם כאשר מדובר באירועים רחוקים מהמרכז ומעבר לכך, זה הרבה יותר בטוח. באירועים רבים אנו צורכים אלכוהול שלא מאפשר לנו לנהוג לאחר מכן. עם מוניות גדולות אתם בטוחים יותר ויכולים לשתות. הנהג יחכה לכם בשעה שנקבעה וייקח אתכם חזרה הביתה בבטחה.

לנסוע עם חברים לטיול

נוסעים לטיול יחד עם חברים, זקוקים למוניות שיחכו לכם בסוף המסלול כדי שתוכלו לחזור לאזור העיר? הזמנת מוניות גדולות בפתח תקווה הן פתרון מצוין. ניתן לקבוע עם נהג המונית שעה משוערת ולהיות בקשר מהטיול על מצב ההתקדמות שלכם. זה מאוד נוח כאשר אתם יודעים בוודאות שיש לכם איך לחזור.

נסיעה לחו”ל

נוסעים בקרוב לחו”ל? רוצים להימנע ממצב שבו אתם שמים את הרכב הפרטי בחניה של הטרמינל? רוצים לחסוך את הכסף הרב שנלקח בעת חנית הרכב? כיום זה אפשרי! בצעו הזמנת מוניות גדולות בפתח תקווה שייקחו אתכם ישירות אל השדה וגם יאספו אתכם כאשר אתם חוזרים. בצורה כזו תשלמו רק על עלות הנסיעה ותימנעו מתשלום על חניה לאורך הימים שבהם אתם נמצאים בטיול.

איפה מזמינים מוניות גדולות בפתח תקווה?

המקום הטוב ביותר להזמנת כל סוגי המוניות וגם מוניות גדולות הוא הסעות השחף. אנו מסיעים בכל יום אנשים לכל מיני יעדים ובכל מיני מתכונות. לעיתים מדובר בנסיעה חד פעמית למקום מרוחק. לפעמים זוהי דווקא נסיעה מקומית המתרחשת בכל יום ולפעמים מדובר בנסיעה לטיול. יש ברשותנו מגוון סוגים של מוניות גדולות עם שישה, שבעה ואפילו שמונה מקומות. כבר בעת השיחה אנו נתאים עבורכם את המונית הנוחה ביותר והמותאמת לצרכים שלכם לפי כמות האנשים ויעד הנסיעה.

כמה עולה נסיעה במוניות גדולות?

עלות נסיעה במוניות גדולות נקבעת לפי יעד הנסיעה. יעדים קרובים יעלו פחות ויעדים רחוקים יותר. אם מתסכלים על השורה התחתונה, הרי שמדובר במחירם מאוד משתלמים ביחס לניסעה ברכב פרטי.

הרשמו חינם לערוץ הוואטספ והטלגרם שלנו

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מאיתנו עדכונים ופרסומים

השארת תגובה